PIOTR LEMAN - DOCENIONY I NAGRODZONY

Bez tytułu
Piotr otrzymał Nagrodę Specjalna Dyrektora WODN oraz Nagrodę Specjalną Dyrektora ZSP i PO-W nr 3

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim byli organizatorami XVIII sesji popularnonaukowej pod tytułem ,,Stop smogowi - czas na zmiany!". Do udziału w niej zaprosili uczniów klas 7 i 8 ze szkół podstawowych oraz uczniów ze szkół ponadpodstawowych. Celem głównym sesji było upowszechnienie wiedzy ekologiczno- przyrodniczej i propagowanie postaw proekologicznych uczniów.

Do udziału w tej sesji popularnonaukowej zgłosili się również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim, którzy indywidualnie lub drużynowo przygotowali prezentacje multimedialne oraz filmy prezentujące przykłady i pomysły działań proekologicznych w regionie lub najbliższej okolicy a także konsekwencje szkodliwego postępowania człowieka wobec natury.

Uczestnik sesji, Piotr Leman, uczeń klasy VII C, ze Szkoły Podstawowej nr 13 za zrealizowany film, w którym w ciekawy sposób przedstawił sposoby walki ze smogiem, jednocześnie propagując działania proekologiczne w regionie, otrzymał Nagrodę Specjalną Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim oraz Nagrodę specjalną Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.

Nadzór nad regulaminowym przebiegiem sesji w ramach SP nr 13 oraz nadesłaniem filmów i prezentacji do WODN w Piotrkowie Trybunalskim sprawowała pani Agata Michalec, nauczycielka biologii w Szkole Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim.