Sukces wokalny Michaliny!!!

w V Międzyszkolnym konkursie pieśni patriotycznej i żołnierskiej "Oblicza Ojczyzny"
Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły pięknie zaprezentowali się podczas V Międzyszkolnego konkursu pieśni patriotycznej i żołnierskiej "Oblicza Ojczyzny", który odbył się dziś w Szkole Podstawowej nr 2. Młodzi wokaliści z piotrkowskich szkół podstawowych wykonali szereg pięknych piosenek, w których brzmiała nuta patriotyzmu. Z dumą ogłaszamy, że Michalina Wróbel z klasy 7a zdobyła pierwsze miejsce w tym konkursie, a Adam Mielczarek z klasy 6b - wyróżnienie. Uczniów przygotowała p. Anna Trajdos.
Gratulujemy i życzymy dalszych wokalnych sukcesów! Konkurs swoim patronatem objął Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - p. Krzysztof Chojniak, który wręczył dyplomy i nagrody.

fot. piotrkow.pl, fp SP2 w Piotrkowie Trybunalskim