23 czerwca w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego dla najlepszych uczniów i absolwentów piotrkowskich szkół.
Szkołę Podstawową nr 13 reprezentowały dwie utalentowane uczennice, których osiągnięcia są powodem do ogromnej radości i dumy całej społeczności szkolnej.
Tytuł najlepszej uczennicy szkoły w roku szkolnym 2025/2026 otrzymała Oliwia Kitowska z klasy 6a, która wypracowała znakomitą średnią ocen 5,91.
Nagrodę dla najlepszej absolwentki szkoły odebrała Alicja Banaszczyk z klasy 8b, kończąc naukę w naszej szkole ze średnią ocen 5,65. To wyróżnienie ma szczególny wymiar, ponieważ Alicja już wcześniej, w klasach 4, 5 i 6, była nagradzana jako najlepsza uczennica szkoły. Tegoroczna nagroda dla najlepszej absolwentki stanowi piękne zwieńczenie jej ośmioletniej edukacyjnej drogi i symboliczną klamrę zamykającą ten ważny etap życia.
Oliwio, Alicjo – serdecznie gratulujemy Wam wytrwałości, pasji i osiągniętych sukcesów. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy, aby kolejne lata przynosiły Wam równie wiele powodów do satysfakcji oraz spełnienia marzeń.
Gratulujemy!
Szczególną satysfakcję sprawia nam również fakt, że w gronie nagrodzonych uczniów szkół ponadpodstawowych znaleźli się także nasi absolwenci:
* Oliwia Gadula – najlepsza absolwentka II LO,
* Patrycja Paduch – najlepsza absolwentka ZSP nr 2,
* Monika Mielczarek – najlepsza absolwentka ZSP nr 6,
* Mateusz Mokrowiecki – najlepszy uczeń IV LO,
* Lena Stępień – najlepsza uczennica ZSP nr 3.
To dla nas ogromna radość obserwować, jak nasi wychowankowie z powodzeniem rozwijają swoje talenty i odnoszą kolejne sukcesy na dalszych etapach edukacji.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym! 🤩
Tytuł najlepszej uczennicy szkoły w roku szkolnym 2025/2026 otrzymała Oliwia Kitowska z klasy 6a, która wypracowała znakomitą średnią ocen 5,91.
Nagrodę dla najlepszej absolwentki szkoły odebrała Alicja Banaszczyk z klasy 8b, kończąc naukę w naszej szkole ze średnią ocen 5,65. To wyróżnienie ma szczególny wymiar, ponieważ Alicja już wcześniej, w klasach 4, 5 i 6, była nagradzana jako najlepsza uczennica szkoły. Tegoroczna nagroda dla najlepszej absolwentki stanowi piękne zwieńczenie jej ośmioletniej edukacyjnej drogi i symboliczną klamrę zamykającą ten ważny etap życia.
Oliwio, Alicjo – serdecznie gratulujemy Wam wytrwałości, pasji i osiągniętych sukcesów. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy, aby kolejne lata przynosiły Wam równie wiele powodów do satysfakcji oraz spełnienia marzeń.
Gratulujemy!
Szczególną satysfakcję sprawia nam również fakt, że w gronie nagrodzonych uczniów szkół ponadpodstawowych znaleźli się także nasi absolwenci:
* Oliwia Gadula – najlepsza absolwentka II LO,
* Patrycja Paduch – najlepsza absolwentka ZSP nr 2,
* Monika Mielczarek – najlepsza absolwentka ZSP nr 6,
* Mateusz Mokrowiecki – najlepszy uczeń IV LO,
* Lena Stępień – najlepsza uczennica ZSP nr 3.
To dla nas ogromna radość obserwować, jak nasi wychowankowie z powodzeniem rozwijają swoje talenty i odnoszą kolejne sukcesy na dalszych etapach edukacji.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym! 🤩