Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

Godziny dostępności dla rodziców

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =

Konsultacje dla uczniów i rodziców
 

Nauczyciel Godzina Dzień tygodnia Miejsce
Adamowicz Małgorzata   10.30- 11.30 wtorek p. nauczycielski
Alberciak Danuta 15.15- 16.15 środa p. nauczycielski
Barczak Dorota 13.00- 14.00 wtorek p. nauczycielski
Brylikowska Iwona 11.20- 12.20 poniedziałek p. nauczycielski
Chyla Monika 8.35- 9.35 piątek p. nauczycielski
Cieśliczka Agnieszka 10.35- 11.45 wtorek p. nauczycielski
Dąbrowska Barbara 14.25- 15.25 środa s. 23
Dyr Bożena 14.30- 15.30 czwartek p. nauczycielski
Dzwonnik Izabela 12.25-13.25 środa p. nauczycielski
Eksman  Łukasz 12.25-13.25 poniedziałek p. nauczycielski
Gajewska Longina 13.30- 14.30 czwartek s. 27
Gawrosińska Daria 11.00- 12.00 czwartek s. 12
Gieszcz  Iwona 7.00- 8.00 piątek s. 10
Gronowska – Świech Anna 8.00- 9.00 poniedziałek biblioteka
Jagiełło-Hoffman Anna 9.30- 10.30 czwartek p. nauczycielski
Jaros – Zawadzka Żanna 8.45- 9.45 środa p. nauczycielski
Kococik  Żaneta 9.45- 10.45 piątek biblioteka
Kowalska Magdalena 12.25-13.25 poniedziałek biblioteka
Makowiec Piotr 14.25- 15.25 środa s. 11
Mastalerz Marlena 14.00- 15.00 środa świetlica
Michalec Agata 10.30- 11.30 środa p. nauczycielski
Michalska Agnieszka 8.30- 9.30 piątek p. nauczycielski
Misztela Kinga 7.00- 8.00 czwartek biblioteka
Nadolska Anita 10.30- 11.30 poniedziałek p. nauczycielski
Najgebauer Ewa 11.00- 12.00 poniedziałek p. pedagoga
Najgebauer Ewelina 8.50- 9.50 poniedziałek p. nauczycielski
Nowak Joanna 9.30- 10.30 piątek biblioteka
Owczarek Edyta 7.00- 8.00 poniedziałek s. 10
Pielużek  Katarzyna 11.20- 12.20 piątek p. nauczycielski
Pietras Izabela 9.30- 10.30 poniedziałek p. nauczycielski
Prokop Magdalena 14.00- 15.00 środa świetlica
Puchalska Wioletta 9.15-10.15 poniedziałek p. nauczycielski
Remisz Izabella 9.30- 10.30 wtorek s. 23
Sawicka  Katarzyna 11.40- 12.40 środa p. nauczycielski
Sima Anna 10.35- 11.35 czwartek p. nauczycielski
Sośnia Dorota 10.35- 11.35 wtorek s. 30
Strzeszyńska Monika 11.00- 12.00 środa p. pedagoga
Szymczyk Małgorzata 9.45- 10.45 środa p. nauczycielski
Trajdos  Anna 14.25- 15.25 czwartek s. 16
Trocha Joanna 11.20- 12.20 piątek s. 23
Wiewióra Marta 12.20-13.20 poniedziałek biblioteka
Wojtasik Izabela 10.35- 11.35 poniedziałek biblioteka