BIEGI PRZEŁAJOWE „TRZYNASTKI”

dyplom Ala Mianowska
Udział uczniów z SP 13 w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej…
Dnia 24 września 2020 roku na terenie piotrkowskiego Stadionu Miejskiego „Concordia” miały miejsce Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Szkołę SP 13 reprezentowało 21 uczniów z klas V-VIII.
Podczas podsumowania spotkania - na jej zakończenie - wręczono dyplomy indywidualne dla każdej „piątki” w danej kategorii wiekowej, która zakwalifikowała się tym samym na szczebel wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Trzecie miejsce w naszej szkole i tym samym awans do biegów wojewódzkich wywalczyła Alicja Mianowska - uczennica klasy VII E. Gratulujemy!!!
W drodze powrotnej z zawodów nasi uczniowie spotkali pana sokolnika z przepięknym orłem bielikiem, z którym zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Niech Wasz zapał sportowy niesie Was - jak na skrzydłach - do sukcesów sportowych.
Wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY - nauczyciele wychowania fizycznego „trzynastki”!!!

Opiekunowie:
Barbara Dąbrowska