DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

otwarte7
Dzień Otwartych Drzwi w SP13
W dniu 5 marca 2016r. podczas „Dnia Otwartych Drzwi” gościliśmy w szkole naszych przyszłych uczniów wraz z rodzicami, których serdecznie powitała Pani dyrektor Magdalena Majos. Dzieciaki obejrzały występ uczennic z klas III, dotyczący zasad panujących w szkole. Ponadto wzięły udział w quizie o szkole oraz pokazie tańca nowoczesnego „Hajdasz” w wykonaniu uczniów naszej placówki. Przyszli uczniowie otrzymali upominki w postaci Myszki Miki. Wzięli również udział w zabawie „Niedźwiadek”. Zostali zaproszeni do obejrzenia sal lekcyjnych, a także świetlicy szkolnej, w której wręczono dzieciom piękne zakładki do książek oraz plany lekcji. Nie obyło się także bez słodkiego poczęstunku. Za organizację odpowiadały nauczycielki klas II i III.