Dzień Sportu w SP13

3 czerwca 2024 r.
3 czerwca odbył się na stadionie miejskim Concordia, Dzień Sportu dla uczniów naszej szkoły. Udział w zawodach sportowo – integracyjnych, wzięli wszyscy uczniowie klas II – VIII. Po krótkiej rozgrzewce, klasy rozpoczęły rywalizację na stacjach. Każdy wychowawca na wstępie otrzymał kartę startową dla swojej klasy, gdzie zapisywane były wyniki. Konkurencje sportowe prowadzone przez nauczycieli przeplatały się, z zadaniami integracyjnymi i pytaniami z teorii sportu. Na 17 stacjach, mogli się sprawdzić wszyscy uczniowie, każdy znalazł konkurencję, w której mógł wspomóc punktami wynik klasy.
Po zakończeniu obwodu stacyjnego wszyscy przystąpili do BEEP TESTU i najlepszym udało się pobić dotychczasowe rekordy. W tym czasie sędziowie podliczyli punkty za próby sprawnościowe i odpowiedzi na pytania.
Miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli:

KLASY I – III    I miejsce – IIB
                               II miejsce – IIIC
                                 III miejsce – IIIB
KLASY IV – VI   I miejsce – VIA
                               II miejsce – VIC
                                  III miejsce – VIB
KLASY VII – VIII   I miejsce – VIIIB
                                        II miejsce – VIIB
                                            III miejsce – VIIIA
Na zakończenie swoje taneczne talenty zaprezentowały dziewczęta z klas: IVB - Zosia i Hania Kołodziejskie oraz Lena Miedzińska, VIIC – Hanna Grzejda i VA – Ada Ćwiklińska, VIIA – Michalina Wróbel oraz dziewczętaz klasy IIB i cała klasa IIA.

Z relacji nauczycieli i uczniów wszyscy dobrze się bawili i zdrowo rywalizowali.

WSZYSTKIM UCZNIOM I NAUCZYCIELOM
ZA UDZIAŁ DIĘKUJĄ