KIEDYŚ DOROŚLI TEŻ BYLI DZIEĆMI

Życzenia i konkurs z okazji Dnia Dziecka...

Wszystkim Dzieciom z Trzynastki – Dużym i Małym – składamy życzenia – radosnego, szczęśliwego dzieciństwa. Niech każdy dzień przynosi Wam coś dobrego - coś co wywoła Wasz uśmiech, poczucie bycia kochanym, ważnym dla innych ludzi i doda wiary w siebie. Niech spełnią się Wasze dziecięce marzenia.

Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs,
pt. "Rozpoznaj swojego nauczyciela  na fotografii z dzieciństwa".

Każdy z nauczycieli naszej szkoły, był kiedyś dzieckiem, tak jak Wy. Zobaczcie, czy z upływem czasu bardzo się zmienili. Konkurs "Rozpoznaj swojego nauczyciela  na fotografii z dzieciństwa" jest skierowany do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 13. Na filmie poniżej znajdują się zdjęcia, na których są sfotografowani nauczyciele naszej szkoły, jako dzieci. Zadanie polega na rozpoznaniu jak największej liczby osób ze zdjęć.
Rozwiązanie konkursu na kartkach z podpisanym własnym imieniem, nazwiskiem oraz klasą (numer zdjęcia wraz z rozpoznanymi imionami i nazwiskami nauczycieli), należy oddać do opiekunów Samorządu Uczniowskiego – lub przesłąć na adres email: su_13pt@outlook.com.  Rozwiązania należy przekazać do 10 czerwca 2021 r.

Samorząd Uczniowski przygotował dla zwycięzcy przytulaśny upominek
🐻🐻🐻.