KOŁO TURYSTYCZNE

motoryzacja2
Rajdy piesze i rowerowe
Koło turystyczne działające w Szkole Podstawowej nr 13 zachęca uczniów klas I – VI do udziału w rajdach pieszych i rowerowych organizowanych przez PTTK w Piotrkowie Trybunalskim. Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do pań: Ilony Jachimczak, Izabeli Dzwonnik, Iwony Brylikowskiej - klasy I-III oraz do p. Izabelli Remisz - klasy IV-VI.
W tym roku szkolnym odbyły się już trzy takie rajdy: „W świecie motoryzacji”, „Prażonego ziemniaka” oraz „Płomyk pamięci”. Każdy rajd to spacer lub przejażdżka rowerowa po najbliższej okolicy. Poznajemy na nich ciekawe miejsca, o których często wcześniej nie wiedzieliśmy. Każdy rajd to również ciekawe zadanie do wykonania lub konkurs z nagrodami. A po wysiłku fizycznym i umysłowym, organizatorzy rajdu zapraszają zawsze na pyszny poczęstunek.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z rajdów i DO ZOBACZENIA NA SZLAKU!!!