Konkurs plastyczno – językowy na plakat o HALLOWEEN

- regulamin konkursu
KONKURS  PLASTYCZNO – JĘZYKOWY NA PLAKAT O HALLOWEEN

Z okazji Halloween obchodzonego 31 października nauczyciele języka angielskiego ogłaszają konkurs plastyczno - językowy dla klas I – IV na plakat prezentujący zwyczaje i główne symbole Halloween.

Konkurs ma na celu:
  • poszerzanie wiedzy o tradycji i kulturze krajów anglojęzycznych,
  • wzbogacanie słownictwa związanego z Halloween,
  • motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego,
  • szerzenie postawy tolerancji i szacunku wobec tradycji i kultury innych państw,
  • rozwijanie twórczej aktywności dzieci i ich wrażliwości estetycznej.

Prace w formacie A4, wykonane dowolną techniką należy oddać do swoich nauczycieli do 31 października 2023 r.

O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje komisja konkursowa w składzie nauczycieli języka angielskiego. Ocenie będzie podlegała: oryginalność, zgodność z tematem, poprawność językowa przy opisywaniu symboli i zwyczajów Halloween, estetyka wykonanej pracy oraz stopień trudności wybranej techniki. Prace zostaną zaprezentowane na fp szkoły na Facebooku oraz na stronie szkolnej. Dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody i pamiątkowe dyplomy, a dla pozostałych uczestników słodkie upominki.

organizatorzy konkursu
nauczyciele języka angielskiego