KONTYNUACJA NAUKI ZDALNEJ

NZ
Przedłużenie nauki zdalnej w szkołach…
Zgodnie z informacjami przekazanymi przez premiera Mateusza Morawieckiego
na konferencji prasowej
w dniu 21 listopada 2020 roku

nauczanie zdalne w szkołach podstawowych zostaje przedłużone
do 3. stycznia 2021 roku.

Ferie zimowe we wszystkich województwach będą skumulowane w jednym okresie
od 4 do 17 stycznia 2021 roku.

W okresie nauki zdalnej w SP 13 obowiązują zasady pracy jak dotychczas:
  1. Uczniowie klas I-VIII będą uczyć się w trybie zdalnym za pośrednictwem platformy TEAMS.
  2. Lekcje w trybie zdalnym trwają 30 minut, przerwa 10 minut, zgodnie z planem zajęć na rok szkolny 2020/2021.
  3. Zajęcia odbywają się wg poniższego harmonogramu.
  4. Zajęcia nauczania indywidualnego, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne odbywają się zdalnie po uzgodnieniu terminu z rodzicami uczniów, a mogą odbywać się zgodnie z obowiązującym dotychczas planem lekcyjnym.
  5. Na terenie szkoły mogą odbywać się konsultacje uczniów klas VIII z nauczycielami w ustalonym wspólnie terminie w grupie do 5 osób.
  6. W szkole funkcjonuje świetlica szkolna w godz. 8.00 – 16.15, w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią, tj. służby mundurowe i służba zdrowia. Nie ma obiadów.

Magdalena Majos