LAUREACI KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Bez tytułu
Laureaci konkursu matematycznego „Święto Matematyki”

Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”. Nauka matematyki rozwija u dzieci myślenie operacyjne, kreatywność i wyobraźnię.

14.04.2021r. uczniowie klas IV – VIII uczestniczyli w konkursie szkolnym  „Święto Matematyki”. Wśród uczniów zmagających się z zadaniami mamy wielu laureatów. Nagrody w konkursie przyznawane były na podstawie uzyskanej liczby punktów w każdej grupie wiekowej – najlepsze wyniki otrzymają dyplom oraz drobny upominek. Uczniowie, którzy uzyskali więcej niż połowę punktów otrzymują oceny celujące.

Laureaci z klas IV:
1). Michał S. 4c
2). Stanisław W .4a
Laureaci z klas VI:
1). Jakub Ś. 6c
2). Damian C. 6a
3). Paweł M. 6b
4). Mateusz M .6b
5). Weronika S. 6c
Laureaci z klas VII:
1). Natalia K. 7b
2). Piotr M. 7c