- święto kreatywności, odwagi i zabawy.
Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i zabawy. Z tego powodu Mały i Duży Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów do wspólnej zabawy.
Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnym korytarzu. Uczniowie przyszli ubrani w kropki. Podczas lekcji uczniowie oglądali film „The Dot”, którego bohaterką była mała dziewczynka Vashti, która nie wierzyła we własne możliwości. Film pokazał, że w każdym z nas drzemie ukryty talent, trzeba go tylko w sobie odnaleźć.
Panie z biblioteki i ze świetlicy oraz nauczyciele na swoich lekcjach zorganizowali wiele działań, które pozwoliły dzieciom poznać swoje mocne strony, odkryć talenty i je zaprezentować. Nikt nikogo nie ograniczał i nie oceniał. Liczyła się kreatywność i dobra zabawa!