Mikołajki w naszej szkole

Skarpety świętego mikołaja(2)
6 grudnia 2021 r.
Grudzień to magiczny miesiąc. Zaczyna się zima, robi się biało i mroźno ❄️❄️❄️ i oczywiście wszyscy z utęsknieniem czekają na odwiedziny św. Mikołaja 🎅🎅🎅!
Bo kto nie lubi dostawać prezentów?  Dzieci piszą do Niego listy z prośbami o wymarzony prezent
🎁🎁🎁. Dorośli, choć nie przyznają się do tego, również mają nadzieje, że dla nich znajdzie się coś w jego wielkim worku.
W naszej szkole równeż odbyły się klasowe mikołajki. Uczniowie  wymieniali się prezentami "niespodziankami", inni ten dzień spedzili w kinie Helios. Wszyscy byli zadowoleni  i szczęśliwi. To był miły i pełen niespodzianek dzień!

Z okazji mikołajek Mały Samorząd Uczniowski i Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie pt.: "Portret Śwętego Mikołaja"
🎅🎅🎅. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Uczestnik ma za zadanie wykonać własnoręcznie dowolną techniką portret przedstawiający postać Świętego Mikołaja. Zdjęcie gotowej pracy można wysłać na adres e-mail: su_13pt@outlook.com lub oddac wychowawcy do 15 grudnia 2021 r. Wyniki zostaną opublikowane 17 grudnia 2021 r. na stronie szkoły oraz na fp SU.

Na zwycięzców czekają upominki!