MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

2018-12-06 13.30.21
Wspólna zabawa w SP 13 z okazji „Mikołajek”…
Dnia 6 grudnia 2018 roku w SP 13 uczniowie i nauczyciele przebrani w czerwone stroje przywitali wesołe, mikołajkowe święto. Moc prezentów i pomysłowe kreacje umiliły ten wyjątkowy dzień. SU bardzo dziękuje wszystkim, którzy tego dnia odpowiedzieli na akcję „Mikołajkowy zawrót głowy” i przebrali się w czerwone i pomysłowe kreacje. SU tego dnia wsparł również naszego ucznia Pawełka, który dzielnie zmaga się z codziennymi trudnościami. Wszystkiego dobrego Pawełku:) Uczniowie naszej szkoły pomogli również w zakupie artykułów dla piotrkowskiego domu pomocy społecznej. SU bardzo dziękuje Wam za pomoc!
Również MSU wraz z opiekunami zorganizował Mikołajkowe przebieranki dla uczniów z klas I – IIIUczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich strojów podczas konkursu na najciekawsze ubranie mikołajkowe. Najlepiej przebrani uczniowie otrzymali nagrody.
Zapraszamy Was również na wspólne kolędowanie dnia 21 grudnia.
Organizatorzy:
Opiekunowie SU/MSU