Piotrkowskie obchody 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

- udział w uroczystościach miejskich
Piotrkowskie obchody 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Jak co roku 11 listopada dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły wzięli  udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości.

Uroczystości rozpoczęła msza święta odprawiona w intencji Ojczyzny w kościele oo. Bernardynów. Następnie pod pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza uroczyście wciągnięto na maszt flagę państwową oraz odśpiewano hymn narodowy, po czym prezydent Krzysztof Chojniak wygłosił okolicznościowe przemówienie. Po wystąpieniu prezydenta miasta został odczytany apel poległych, po którym oddano salwę honorową. Następnie przybyłe delegacje złożyły kwiaty przy pomniku Grobu Nieznanego Żołnierza.
Poczet sztandarowy w składzie: Małgorzata Granowska, Viktoria Komar, Maja Szejna, Amelia Kiełbik, Bartosz Dziubecki oraz Szymon Smak.

Opiekunowie pocztu sztandarowego: Wioletta Puchalska oraz Łukasz Eksman