Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej

Za nami pierwsze półrocze roku szkolnego 2023/2024. Z tej okazji odbył się dziś apel dla klas I-IV oraz V-VIII podsumowujący I półrocze.
Pani Dyrektor Magdalena Majos podsumowała dotychczasową pracę uczniów, a także wręczyła wyróżnionym uczniom odznaki „pilnego” oraz „wzorowego” ucznia za wysokie wyniki w nauce.
W czasie apelu zostały również wręczone nagrody za udział w konkursach przedmiotowych m.in. Najładniejszy plakat o Halloween, Edi Panda z języka angielskiego, Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus z Matematyki, „Mistrz tabliczki mnożenia”, „Bądźmy bezpieczni” oraz w konkursach organizowanych przez Mały i Duży Samorząd Uczniowski m.in. „Choinka bożonarodzeniowa”, „Jesienne fantazje”. Nagrodę odebrał rownież Wiktor Nowak uczeń kl. IVb za selfie z choinka bożonarodzeniową.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!