Pasowanie
Ślubowanie i pasowanie na ucznów klas pierwszych
Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszej szkole. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci składają przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczą w ceremonii pasowania ołówkiem przez dyrektora szkoły panią Magdalenę Majos, po której już oficjalnie zostają przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce 8 października 2021 roku. Zanim jednak pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnością śpiewu i recytacji prezentując swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Po części oficjalnej dzieci otrzymały słodkie niespodzianki przygotowane przez Rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!