SUKCES WOKALNY

Ola Wrona
W dniu 6 listopada 2015 roku w szkole podstawowej w Szydłowie odbyła się XI edycja Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.
Impreza jak zwykle cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do rywalizacji stanęli młodzi wokaliści z wielu szkół, zarówno z Piotrkowa Trybunalskiego jak i z powiatu piotrkowskiego, m. in. z Wolborza, Woli Krzysztoporskiej, Szydłowa, Przygłowa, Moszczenicy i. in. Przesłuchania trwały wiele godzin, a uczestników oceniało profesjonalne jury. Naszą szkołę godnie reprezentowały dwie uczennice: Magdalena Major z klasy IV B i Aleksandra Wrona z klasy VI B.
Z radością informujemy, że w kategorii solistów klas IV – VI pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Wrona!!! Gratulujemy Oli i życzymy dalszych sukcesów wokalnych!!
Dnia 11 listopada 2015 roku w Kościele MBNP w Szydłowie po mszy o godz. 11.00 odbył się koncert finałowy oraz wręczenie dyplomów i nagród dla zwycięzców.
Magda tym razem wróciła z konkursu bez nagrody, ale wierzymy w jej talent i będziemy trzymać kciuki za sukcesy w kolejnych zmaganiach wokalnych.
Uczennice przygotowała:
pani Anna Trajdos.