ŚWIĄTECZNA KARTA BOŻONARODZENIOWA

logo_karta_swiateczna
Konkurs świąteczny na Kartę Bożonarodzeniową w SP 13…

Regulamin Konkursu Plastyczno - Technicznego
na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową - konkurs online

Organizator:
Świetlica Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrowie Trybunalskim

Cele konkursu:
- propagowanie folkloru i tradycji związanych ze Świętami Bożonarodzeniowymi,
- pobudzanie inwencji twórczej i fantazji w zakresie wykonywania kartki bożonarodzeniowej,
- kształtowanie aktywnej postawy uczniów wobec sztuki i tradycji kulturowej, związanej
z obrzędami okresu Bożego Narodzenia,
- rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych uczniów,
- promowanie twórczości dziecięcej,
- prezentowanie kartek bożonarodzeniowych jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej.

Warunki uczestnictwa:
Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – III. Oryginalne prace należy wykonać
w formacie A5 lub A4. Technika dowolna. Kartka ma zawierać życzenia świąteczne. Do kartki ma być osobno dołączone imię i nazwisko ucznia, klasa imię i nazwisko wychowawcy. Pracę należy wyłącznie zgłaszać formą elektroniczną przez wykonanie zdjęcia lub skanu pracy plastycznej oraz przesłanie danych osobowych. Zdjęcia prac należy przesyłać na adres milowy świetlicy: sp13swietlicaszkolna@interia.pl do 14.12.2020 r. Zdjęcie pracy musi być wyraźne, ostre i czytelne. Kolory na zdjęciu mają być najbliższe oryginałowi. A kto może, proszę kartkę donieść do szkoły bo będzie zrobiona wystawa kartek świątecznych, którą po powrocie do szkoły będzie można obejrzeć. Kartki będą również wstawione na stronę internetową szkoły.

15.12.2020 r. zbierze się komisja wybrana przez Organizatora, która przyzna nagrody dla najlepszych. Jak tylko wrócicie do szkoły nagrody będą przyznane, a wcześniej dowiecie się drogą mailową kto taką nagrodę otrzymał.

Organizator:
M. Mastalerz