Świąteczna zbiórka dla Podopiecznych DPS

Ogromne podziękowania dla wszystkich
Słowa nie wystarczą, by wyrazić głęboką wdzięczność za Wasze ogromne serca, hojność i zaangażowanie w Świąteczną zbiórkę książek dla Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej.
Wasza chęć wspierania i tworzenia pozytywnego wpływu na życie innych jest niezmiernie wzruszająca. Wasze książki nie tylko stanowią dar materialny, ale są także mostem łączącym nasze społeczności, tworzącym więzi, przynoszącym radość i cenne chwile dla tych, którym pomagacie.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu, możemy zapełnić życie Podopiecznych DPS nie tylko pięknymi historiami, ale również obdarować ich nadzieją i magią zbliżających się Świąt.
Z całego serca dziękujemy każdemu z Was za wielkie serca i zaangażowanie.
Specjalne podziękowania również dla ZSCKU im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu i Pani Moniki Sypułek za przyłączenie się do zbiórki oraz wspaniałą współpracę miedzyszkolną.

Anna Gronowska-Świech - nauczyciel bibliotekarz
Kinga Misztela - nauczyciel bibliotekarz
Malgorzata Adamowicz - opiekun SU

W grudniu Mały Samorząd Uczniowski zorganizował akcję "Upominek dla seniora". Uczniowie klas I-III własnoręcznie wykonali karty z życzeniami i słodkie upominki. Tak przygotowane prezenty wręczyli podopiecznym DPS w Piotrkowie Trybunalskim.

Wszystkie zebrane dary zostały przekazane do DPS.