Witaj Szkoło!

Rok szkolny 2021/ 2022 rozpoczęty...
Po dwumiesięcznej przerwie w naszej szkole znowu zrobiło się gwarno. W środę 1 września 2021 r. nasi uczniowie wrócili do szkoły wypoczęci i gotowi do zdobywania wiedzy i stawiania czoła nowym wyzwaniom.
Dyrektor szkoły Pani Magdalena Majos gorąco powitała uczniów najmłodszych klas oraz ich rodziców. Przejęte pierwszaki poznały swoje wychowawczynie oraz nauczycieli uczących w danej klasie. Zobaczyły sale lekcyjne, w których będą się uczyć i bawić. Starsi uczniowie spotkali się z kolegami i wychowawcami w salach lekcyjnych gdzie zostali zapoznani z zasadami i harmonogramem pracy na nowy rok szkolny.
W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom, tym starszym, i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją naukę, życzymy wspaniałych ocen, wielu sukcesów zarówno naukowych, jak i sportowych, a nauczycielom dużo cierpliwości i wytwałości.