Klasy VIIc, VIIIa i VIIIe na wycieczce do Warszawy
W dniu dzisiejszym (4 kwietnia br.) klasy 7c, 8a i 8e zwiedzały Warszawę. Jako pierwsza w programie była Niewidzialna Wystawa, na której uczniowie mieli możliwość odkrywania na nowo świata wszystkimi zmysłami oprócz wzroku. Było przy tym mnóstwo nie tylko świetnej zabawy, ale też cichej refleksji nad doświadczaniem świata przez osoby niewidome. Po wystawie uczniowie spotkali się z przewodnikiem i poszli pod Kolumnę Zygmunta. Uczniowie spacerowali po Starym Mieście, zobaczyli m.in.: Stare Miasto wraz z Zamkiem Królewskim, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca, Krakowskie Przedmieście, Grób Nieznanego Żołnierza ze zmianą warty oraz Ogród Saski.
Ostatnim, najważniejszym punktem wycieczki było Muzeum Powstania Warszawskiego upamiętniającego jedno z najważniejszych wydarzeń w najnowszej historii Polski.

Opiekunowie: Łukasz Eksman, Małgorzata Adamowicz, Robert Rudnicki