Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

- rok szk. 2023/ 2024
25 września 2023 roku w SP 13 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Często dla młodych ludzi jest to pierwsza okazja, by wypowiedzieć się w ważnej dla nich sprawie. Wybory poprzedzone były kampanią, podczas której kandydaci przygotowywali swoje plakaty wyborcze i prezentowali je. W ten sposób zachęcali wyborców by oddali na nich głos. Przebieg wyborów nadzorowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Żaneta Kococik, Małgorzata Adamowicz oraz Ewelina Najgebauer. .

Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.

26 września ogłoszono wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego Poniżej lista osób, które z dniem 26 września 2023 r. wstąpiły w skład Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim.

Maja Szejna kl. VIIIa – przewodnicząca
Kaja Wijata kl. VIIIb – z-ca przewodniczącej

Członkowie:
1. Kacper Kopiecki kl. Va
2. Adam Mielczarek kl. VIb
3. Joanna Gałkowska kl. VIc
4. Edyta Jurdzak kl. VIIb

Jesteśmy pewni, że Wasze zaangażowanie, energiczność i pomysły przyczynią się do jeszcze lepszego funkcjonowania naszej szkoły. Mamy nadzieję, że zrealizujecie wiele ciekawych projektów, które uwzględnią potrzeby i oczekiwania wszystkich uczniów.

Dziękujemy wszystkim kandydatom, którzy wzięli udział w tych wyborach.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY