WYPRAWY ROWEROWE

RoweLove 🚴‍♀️🚴‍♀️🚴‍♀️
Dnia 10 czerwca 2021 r. uczniowie klas ósmych wybrali się na wycieczki rowerowe. Klasa 8a pod opieką wychowawcy Joanny Nowak oraz opiekunów Longiny Gajewskiej, Katarzyny Skrzypczyk i Łukasza Eksmana spędziła wspaniały czas wyruszając na wycieczkę rowerową na Wierzeje. Uczniowie klasy 8b pod opieką wychowawcy Moniki Chyli i opiekuna Sebastiana Sielskiego pojechali do Róży Wiatrów w Barkowicach.
W czwartek 17 czerwca 2021 r. na wycieczkę rowerową do Róży Wiatrów w Barkowicach wyruszyła klasa 7c. Opiekę sprawowali Sebastian Sielski i Łukasz Eksman.
Wszyscy mieli okazję sprawdzić swoją kondycję po kwarantannie, zintegrować się po długim czasie zdalnego nauczania oraz przeżyć miłe chwile w swoim gronie jak za starych dobrych czasów

Galeria zdjęć:
- zdjęcia nr 1 do nr 7: wycieczka rowerowa klasy 8a, zdjęcia nr 8 do nr 13: wycieczka rowerowa klasy 8b, zdjęcia nr 14 do nr 19: wycieczka rowerowa klasy 7c.