WZOROWI UCZNIOWIE

DSC_0015
Apel podsumowujący pracę dydaktyczno-wychowawczą SP 13 w I półroczu roku szkolnego 2020/2021
Dnia 5 lutego 2021r. odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2020/2021. Przewodnicząca Małego Samorządu Uczniowskiego przedstawiła w skrócie najważniejsze wydarzenia, które udało nam się zrealizować w tym pierwszym półroczu pomimo częściowo zdalnej jaki stacjonarnej nauki. Ponadto zwycięzcy wielu wewnątrzszkolnych konkursów dla klas młodszych otrzymali dyplomy i nagrody. Jednak najważniejszym punktem tego apelu było wręczenie przez panią dyrektor odznak „PILNY UCZEŃ”. Ten dzień dostarczył uczniom klas młodszych wielu miłych wrażeń. Atrakcją tego wydarzenia była również KARNAWAŁOWA REWIA MODY, w której udział wzięło wielu uczniów. Jury- pani dyrektor i pani wicedyrektor miały nie lada wyzwanie, w którym musiały wytypować Króla i Królową Karnawału. Dla wszystkich uczestników tej zabawy czekała słodka niespodzianka.

Gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy!

Galeria zdjęć:
Zdjęcie nr 1: uczniowie nagrodzeni w wewnątrzszkolnym konkursie, zdjęcia nr 2 do nr 7: Uczniowie wyróżnieni odznaką wzorowego ucznia, zdjęcia nr 8 do nr 14: uczniowie prezentujący karnawałową rewię mody, zdjęcie nr 15: Król i Królowa Karnawału.