Z wizytą w cukierni

- wycieczka pierwszaków
W dniu 19.01.2004 klasy pierwsze wybrały  się z wizytą do pobliskiej cukierni. Tam uczniowie uczestniczyli w kreatywnych warsztatach. Warsztaty cukiernicze to zajęcia, które z pewnością przypadły do gustu wszystkim dzieciom, zwłaszcza  tym, które dobrze odnajdują się w kuchni i lubią eksperymentować. Warsztaty prowadzone były przez doświadczonych cukierników, którzy opowiedzieli  o swojej pasji i wyjaśniali  proces powstawania słodkich łakoci. Młodzi adepci sztuki cukierniczej z zapałem przygotowywali pyszności. Dzieci dekorowały, degustowały i tworzyły własne babeczki i ciasteczka. Panie zadbały o to, by każde dziecko miało aktywny udział w przygotowaniu poszczególnych elementów. Uczniowie rozwijali swoje zainteresowania i stworzyli kreatywne podarunki, które wręczą z okazji Dnia Babci i Dziadka .
​Warsztaty przebiegły w sympatycznej atmosferze, a wrażenia towarzyszące zajęciom na długo zapiszą się w pamięci dzieci!