ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw…
W piątek 25 czerwca 2021 roku  odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Uczniowie klas I-VII otrzymali świadectwa promocyjne do następnej klasy, a uczniowie klas VIII świadectwa ukończenia szkoły.
W tym roku  ze względu na reżim sanitarny nie było tradycyjnego, wspólnego zakończenia, uroczystych akademii i spotkań w szerszym gronie.
Rozdanie świadectw odbyło się w salach lekcyjnych oddzielnie dla poszczególnych klas z udziałem wychowawców i uczniów.
Pożegnanie tegorocznych Absolwentów SP 13 było jednym z najważniejszych punktów wydarzeń. W spotkaniach uczniów klas VIII brała udział pani dyrektor Magdalena Majos oraz wychowawcy klas.
W kończącym rok szkolny dniu podobnie jak wcześniej nie zabrakło wyróżnień i nagród za osiągnięcia edukacyjne i społeczne. Szczególnie w klasach VIII wzruszającym momentem było wręczenie nagród dla „najlepszego absolwenta szkoły” oraz wpis do Złotej Księgi - za wyróżniające wyniki w nauce przez cały okres edukacji w SP 13.

Galeria zdjęć:
- zdjęcie nr 1 do nr 25: Uroczyste zakończenie roku szkonego w SP13