"Zdrowo jem, więcej wiem"

Projekt organizowany przez Fundację BOŚ
Projekt ,,Zdrowo jem, więcej wiem”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim już po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskim projekcie ,,Zdrowo jem, więcej wiem”. To projekt organizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska a jego głównym celem jest wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych. Projekt podzielony był na kilka etapów.
W czasie realizacji zadań uczniowie kl. I c zbierali informacje na temat tego co jemy, wykonali plakaty dotyczące czytania etykiet produktów, aktywnie spędzali czas poprzez uczestnictwo w grach zespołowych i ćwiczeniach gimnastycznych. Tworzyli także własne gry zespołowe oraz gazetkę ścienną przedstawiającą zdrowe produkty spożywcze.Wszystkim uczestnikom projektu dziękujemy za aktywny udział. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Wychowawca klasy
Katarzyna Sawicka