Zachęcamy do współtworzenia księgozbioru naszej Biblioteki Szkolnej!

Zachęcamy do współtworzenia księgozbioru naszej Biblioteki Szkolnej!
Drodzy Uczniowie,
czy kiedykolwiek czuliście, że w naszej bibliotece szkolnej brakuje Waszych ulubionych książek? Czy marzyliście o tym, aby znaleźć więcej fascynujących tytułów, które wciągnęłyby Was w światy wyobraźni i przygód? Teraz macie szansę uczestniczyć w tworzeniu naszej kolekcji!
Chcemy, aby nasza biblioteka była miejscem, które nie tylko wypełnia Wasze potrzeby edukacyjne, ale także inspiruje Was do odkrywania nowych światów literatury. Dlatego też, zapraszamy Was do współtworzenia naszego księgozbioru poprzez proponowanie tytułów książek z literatury dziecięcej i młodzieżowej, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się na naszych półkach.
Wasze sugestie są dla nas niezwykle cenne. Nie wahajcie się podzielić swoimi pomysłami – Wasze głosy mają ogromne znaczenie dla rozwoju naszej biblioteki i dla zaspokojenia potrzeb czytelniczych całej społeczności szkolnej.
Koło Sekretariatu, przez cały kwiecień, będzie czekało pudełko na Wasze propozycje. Do dzieła!
#nprcz2.0