I RUNDA MŁDZIEŻOWEJ LIGI OSiR

WP_20171204_11_15_00_Pro
Awans i II miejsce uczniów z SP 13 w rozgrywkach I rundy Młodzieżowej Ligi OSiR w Piłce Siatkowej Chłopców klas VII i młodszych
W dniu 4 grudnia 2017 roku chłopcy z klas VII A i VI A reprezentowali SP 13 w rozgrywkach I rundy Młodzieżowej Ligi OSiR w Piłce Siatkowej Chłopców klas VII i młodszych. W fazie grupowej, w której uczestniczyło 8 zespołów, zajęli II miejsce awansując do fazy finałowej. W finale, który odbył się 11 grudnia 2017 roku wzięły udział 4 zespoły. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po zaciętych bojach nasi uczniowie zajęli II miejsce ustępując tylko drużynie SP 12.
Serdecznie gratulujemy!
Skład drużyny:

Michał Stasiewicz, Olek Zaremba, Wiktor Fraj, Bartek Gliściński, Jakub Krak, Michał Janik, Julek Wędzonka, Mikołaj Kulbat, Krzysztof Nowak, Wiktor Klauz, Aleks Tomicki, Kamil i Piotrek Libiszewscy
Opiekun grupy:
Izabella Remisz