IX MISTRZOSTWA W PŁYWANIU

V miejsce zawodników z SP 13 w pływaniu…
Podczas IX Mistrzostw Piotrkowa Trybunalskiego w pływaniu szkół podstawowych klas IV - VI, które odbyły się 25 kwietnia 2018 roku na krytej pływalni przy ul. Belzackiej 106 SP 13 w klasyfikacji końcowej zajęła V miejsce. Na podium stanęły szkoły: SP 16 – I miejsce, SP 12 – II miejsce, SP 2 – III miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Nikola Magiera, Natalia Podlaska, Wiktoria Szymczyk, Bartosz Piórkowski, Franek Gonerski, Krystian Kopertowski, Olga Ruszkiewicz, Oliwia Błoch, Maciej Wijata, Jakub Kazimierczak, Aleksandra Jaśkiewicz, Wiktoria Gajdzicka, Aleks Tomicki i Wiktor Klauz. Najlepiej spisała się uczennica klasy IV B - Nikola Magiera, która z czasem 19, 95 stanęła na trzecim stopniu podium i Aleks Tomicki (klasa VI A), który zajął miejsce IV z czasem 16,90. Opiekunem grupy była Joanna Trocha.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za udział w zawodach i walkę.
Opiekun:
Joanna Trocha