LIGA SZACHOWA - FINISZ

„Szczęśliwe Trio szachowe”
LIGA SZACHOWA - FINISZ
„Szczęśliwe Trio szachowe”

14 kwietnia 2023 r. dobiegły końca rozgrywki szachowe w ramach Szkolnej Ligi Szachowej organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W tym roku szkolnym 2022/2023 w lidze wzięło udział 9 szkół podstawowych. Po sześciu cyklicznych turniejach, które trwały od września do kwietnia, nasze Trio szachowe: Edyta Jurdzak (kl. VI B), Xavier Morawski (kl. VIII C), Mateusz Matusiak (kl. VI B) spisało się na medal, i to złoty!
Informujemy z wielką dumą i radością, że Szkoła Podstawowa nr 13 zajęła pierwsze miejsce w Szkolnej Lidze Szachowej i wywalczyła Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka. Ponadto Edyta Jurdzak otrzymała medal i nagrodę zajmując trzecie miejsce w kategorii indywidualnej dziewcząt.

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!!!
Opiekun grupy: Barbara Dąbrowska