Szachy na medal

„Trzynastka” na podium
SZACHY NA MEDAL
„Trzynastka” na podium
17 listopada 2023 roku dwa zespoły szachistów z naszej szkoły rywalizowały w kategorii - Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS), jak również Igrzysk Dzieci (ID) - w Mistrzostwach Miasta w Szachach Drużynowych.
Tegoroczny turniej zakończył się kolejnym dużym sukcesem dla naszych szachistów. Grupa starsza (IMS) tj. Krzysztof Krasoń - kl. VII c, Mateusz Matusiak - kl. VII b, Artur Grygiel - kl. VII c i Edyta Jurdzak - kl. VII b - wywalczyli II miejsce i awansowali do półfinału województwa, z kolei grupa młodsza (ID) tj. Kacper Kopiecki - kl. V a, Konstanty Gliszczyński - kl. III b, Marcel Wojtala - kl. VI a i Aleksandra Adaszek - kl. VI a - zdobyli III miejsce.
Wszystkim szachistom z „Trzynastki” GRATULUJEMY startu w Mistrzostwach Miasta, życząc im kolejnych sukcesów w „królewskiej grze”.
Opiekun grupy: Barbara Dąbrowska