Andrzejki 2
Świetlicowe rozrywki...
09.11.2017 r. – Wyjście do Schroniska w Piotrkowie Trybunalskim –przekazanie karmy i akcesoriów dla zwierząt.
14.11.2017 r. – Międzyświetlicowy turniej wiedzy pt.: „Nasza przyszłość, zdrowe środowisko, zdrowa żywność” – organizator SP nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
I Miejsce – skład zespołu: Weronika Sowa, Zuzanna Magacz, Julia Piasecka –uczennice klasy III C.
17.11.2017 r.Pasowanie na Świetliczaka – przyjęcie w poczet nowych świetliczaków; zabawy, konkursy, słodki poczęstunek.
21.11.2017 r. – Międzyszkolny konkurs z wiedzy o ilustratorach pt.: „Książek ilustrowanie to nie lada wyzwanie” – organizator Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim.
III Miejsce – skład zespołu: Igor Andrych, Weronika Sowa – uczniowie klasy III C, Julia Pielużek, Marsel Chyla – uczniowie klasy III B.
24.11.2017 r.Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej. Prezentacja multimedialna dotycząca historii powstania pluszowej zabawki, quiz, zabawy, słodki poczęstunek.
30.11.2017 r. – Andrzejki – wróżby, zabawa taneczna.