Luty-przygotowania do ferii zimowych
12.02.2016
Spotkanie ze strażakami

12 lutego świetlica zaprosiła przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej. Oprócz Świetliczaków w spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I – III. Strażacy, podczas trwającego 45 minut spotkania, opowiedzieli o swojej pracy, a także dali wykład na temat Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Na koniec przeprowadzili mały test, a najlepiej odpowiadający dostali skromne upominki.
Również 12 lutego rozstrzygnęliśmy trwający od początku lutego konkurs pod nazwą Bezpieczne ferie zimowe.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.02.2016
Dzień Zakochanych-Walentynki

Luty zimnym miesiącem, ale w sercach naszych uczniów zagościł ciepły maj. Już po raz kolejny z okazji święta Walentego, zorganizowaliśmy walentynkową pocztę. Dzieci z chęcią uczestniczyły w akcji, a wychowawcy świetlicy z zaangażowaniem wcielili się w rolę walentynkowych posłańców.