Spotkanie z Mikołąjem

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM w świetlicy szkolnej
Cele:
  • pielęgnowanie zwyczajów mikołajkowych,
  • stwarzanie okazji do wyrażania pozytywnych uczuć (radości),
  • doskonalenie umiejętności komunikowania się,
  • rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie oraz z rodzicami poprzez wspólne wykonywanie zadań.
W dniu 06.12.2023r. w świetlicy szkolnej na uczniów czekała nie lada niespodzianka ... Zagościł do nas Mikołaj z Panią Mikołajową Radość dzieci była przeogromna Ponieważ mamy same grzeczne Świetliczaki, każdy otrzymał wyjątkowe prezenty z okazji Dnia Świętego Mikołaja Serdeczne podziękowania dla Firmy Alexander Toys za ufundowanie upominków i gier planszowych na poczet świetlicy w szczególności Pani Monice Mikulskiej Dziękujemy bardzo, także Pani Ilonie Grabowskiej i Panu Pawłowi Walczakowi za zaangażowanie w życie społeczne świetlicy Sprawiliscie, że dzisiejszy dzień dla naszych kochanych Świetliczaków był wyjątkowy.
Kierownik, wychowawcy oraz uczniowie