W piątek 13 listopada 2015 roku odbyły się w Radomsku półfinały wojewódzkie w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców.

16-11-2015

WIELKIE KIBICOWANIE

W piątek 30.10.2015 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w meczu piłki siatkowej I ligowych zespołów siatkarskich Asseco Resovia Rzeszów – AZS Częstochowa
Mistrzostwa Miasta w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców
11-11-2015

PIŁKA RĘCZNA

Piłka ręczna dziewcząt i chłopców
Dnia 2 października 2015r. odbyły się Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych, gdzie po raz pierwszy od paru lat mieliśmy swojego reprezentanta.
W czwartek 8 października odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.
Dnia 27 września 2015r. odbyły się kolejne zawody organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji pod patronatem prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka „Trybunalski Bieg z OSiR-em”.
22-10-2015

MISTRZ Z SP13 W IBP

Dnia 18 września 2015 r. na Bugaju odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym organizowane przez Szkolny Związek Sportowy zawody rangi Mistrzostw Miasta, były to Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców.
Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Trójek pn. Mini Mundial.