„Bądźmy bezpieczni”

- regulamin konkursu
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie „Bądźmy bezpieczni”

Zadanie konkursowe:
dla uczniów klas I-IV - praca plastycznej w formacie A4 (dowolną techniką) promującabezpieczeństwo w ruchu drogowym, pierwszą pomoc, ochronę środowiska. Prace będą oceniane przez Komisję Konkursową, która oceni je według następujących kryteriów:
- zgodność tematu pracy z tematyką konkursową,
- estetyka wykonanej pracy i pomysłowość,
- komunikatywność dla odbiorcy,
- wkład pracy własnej

Zadaniem uczniów klas V-VIII jest przygotowaniemaksymalnie 45-sekundowego filmu przy pomocy aplikacji TikTok, który będzie promować bezpieczeństwo w ruchu drogowym, pierwsząpomoc, ochronę środowiska. Do filmu należy dołączyć dane osoby występującej tj. imię i nazwisko oraz klasę.

Termin dostarczenia plakatów oraz filmów: 15 grudnia 2023 r.
Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły, wraz z najciekawszymi pracami do 22 grudnia 2023 r.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy, które zostaną wręczone na apelu podsumowującym pierwsze półrocze. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania również dodatkowych miejsc lubwyróżnień i drobnych upominków dla wszystkich uczestników konkursu, w zależności od ilości i poziomu zgłaszanych prac.
Pytania prosimy kierować do koordynatorów konkursu: pani Eweliny Najgebauer lub MałgorzatyAdamowicz (przez edziennik).