BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

bezpieczne_ferie 004
Apel Małego Samorządu Uczniowskiego i przedstawienie w wykonaniu uczniów koła teatralnego klas III-cich z SP 13…
Dzieci z naszego województwa jak i kilku innych rozpoczęły dziś dwu tygodniową przerwę zimową.
Jednak zanim to się stało, klasy I-III z SP 13 wzięły udział w apelu przygotowanym przez Mały Samorząd Uczniowski pt. „Bezpieczne ferie zimowe”. Koło teatralne zaprezentowało inscenizację teatralną, w której głównym przekazem było zwrócenie uwagi na bezpieczne zachowania podczas zimowych zabaw. Zaśpiewaliśmy również zimowe piosenki, aby magicznym sposobem przywołać do nas śnieg.
Mały Samorząd Uczniowski nagrodził dzieci, które uczestniczyły w konkursach plastycznych „Jesień”, „Nasza Nauczycielka”, „Magiczna Choinka”. Został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny przygotowany przez bibliotekę szkolną „Mój ulubiony Słodziak”.

Organizatorzy:
Dorota Barczak