Budżet Obywatelski

Głosuj na Trzynastkę!

Już 1 września 2021 r. rusza głosowanie na projekty zgłoszone do tegorocznego budżetu obywatelskiego miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Wśród nich znalazł się projekt oświatowy "Centrum rekreacji sportowej Górna przy Szkole Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim" (projekt nr 15), który zakłada zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 13 oraz budowę około 88 m bieżni czterotorowej, skoczni do skoku w dal wraz z rozbiegiem oraz rzutni do pchnięcia kulą.
Głosować można od 1 września 2021 r. na stronie internetowej poświęconej budżetowi obywatelskiemu miasta.

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, członków Waszych rodzin oraz wszystkich przyjaciół naszej szkoły do zagłosowania na projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego, który będzie realizowany w bliskim sąsiedztwie naszej Szkoły.
(kliknij w plakat, żeby powiększyć)

Dziękujemy za zaangażowanie i oddanie swojego głosu na nasz projekt!