„Co wiesz o segregacji odpadów?”

Wyniki I etapu konkursu teoretyczno- praktycznego
Wyniki I etapu konkursu teoretyczno- praktycznego pt. „Co wiesz o segregacji odpadów?”

Do udziału w konkursie pt. „Co wiesz o segregacji odpadów?” zgłosiło się 13 drużyn dwuosobowych z klas IV- VI. Uczestnicy przygotowali prace plastyczne, które zostały wykonane dowolną techniką plastyczną w dziedzinie rysunku i malarstwa. Uczniowie, którzy wykonali najciekawsze prace plastyczne przechodzą do drugiego etapu, którego rozstrzygnięcie odbędzie się dnia 22.11.2023 r. o godzinie 10:35 na sali gimnastycznej. Wygrane drużyny otrzymają nagrody ufundowane przez Radę Osiedla Armii Krajowej. Złożone prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy podczas uroczystości wręczenia nagród oraz na terenie SP nr 13.

Do II etapu zakwalifikowano 6 zespołów, w skład których wchodzą:

1.     Iga Gałkowska, Nikola Olszewska
2.     Hanna Sobieraj, Julia Delipacy
3.     Lena Środowska, Martyna Szewczyk
4.     Alicja Drobisz, Agata Kościańska
5.     Kacper Czurak, Krzysztof Koszman
6.     Oliwia Kitowska, Julia Dobrowolska

W II etapie konkursu przewidziane są trzy konkurencje, za które grupa uczniów otrzyma dodatkowe punkty. Zadaniem zespołów będzie ułożenie puzzli o tematyce ekologicznej, prawidłowe posegregowanie odpadów, oraz udzielenie poprawnych odpowiedzi na wylosowane pytania. Życzymy powodzenia!

Koordynatorzy konkursu:
Agata Michalec