„Czerwony Kapturek” w Domu Pomocy Społecznej

Przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka
W poniedziałek 22 stycznia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami Łukaszem Eksmanem, Anna Grownowską-Świech oraz Małgorzatą Adamowicz po raz kolejny odwiedzili Pensjonariuszy Domu Pomocy Spolecznej przy ul. Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z Trzynastki przygotowały występ pt: „Czerwony Kapturek”. Po przedstawieniu Pensjonariusze otrzymali własnoręcznie wykonane upominki. Mieszkańcy DPS entuzjastycznie reagowali na występy naszych artystów, a w nagrodę za piękne przedstawienie nagrodzili ich brawami.
Nauczyciele organizując przestawienie w DPS starali sie rownież uwrażliwić dzieci na los drugiego człowieka, zwrócić uwage na otaczający świat oraz możliwość zmian poprzez czynienie dobra dla drugiej osoby.
Z okazji Dnia Babci i Dziadka jeszcze raz składamy najszczersze życzenia. Wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia i wiele pomyślności.
Specjalne podziękowania dla pani Katarzyny Pielużek za przygotowanie kukiełek.