DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Bez tytułu
Konkurs na plakat...
KONKURS w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2021

SU i nauczyciele informatyki zapraszają wszystkich uczniów kl. IV-VIII SP13 do udziału w konkursie:
  • Konkurs na projekt graficzny (plakat) zawierający hasło „Dzień Bezpiecznego Internetu” i promujący bezpieczne zachowania w Internecie.
CELE KONKURSU:
  • Popularyzacja tematyki związanej z bezpieczeństwem korzystania z portali internetowych oraz tworzeniem przyjaznej sieci online.
  • Podkreślenie potencjału Internetu do wykorzystania w edukacji, kontaktach z rówieśnikami oraz jako forma twórczej rozrywki.
  • Rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną, komputerową, oprogramowaniem graficznym.
  • Kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji.
WARUNKI KONKURSU:
  • Praca wykonana samodzielnie!
  • Plakat wykonany w dowolnym programie komputerowym w języku polskim lub języku angielskim „Dzień Bezpiecznego Internetu” - „Safer Internet Day”.
  • Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy, a dla autorów najlepszych prac przewidziane są dodatkowo nagrody rzeczowe.
  • Prace konkursowe należy przesłać na adres: su_13pt@outlook.com – w temacie wiadomości należy podać imię, nazwisko i klasę
  • Termin składania prac: do 8 lutego 2021r. (poniedziałek).
 KRYTERIA OCENY PRAC:
  • Zgodność z tematem.
  • Pomysłowość.

Przy wykonywaniu prac konkursowych zachęcamy Was do odwiedzenia stron internetowych: dbi.pl, saferinternet.pl, dzieckowsieci.pl, sieciaki.pl, na których znajdziecie wiele przydatnych informacji i wskazówek dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu.
SU i nauczyciele informatyki