DZIEŃ DZIECKA W SP13

DzienDziecka
"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"...
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
                                                                                                     Janusz Korczak

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są   zabawy i wspólne wyjścia oraz dostaje się mnóstwo słodyczy.
W naszej szkole Dzień Dziecka  rozpoczął się od puszczania przez najmłodsze dzieci baloników z helem do których przyczepione były karteczki z marzeniami dzieci. Pózniej wychowawcy z klasami poszli do kina Helios lub na lody do Muzemum Lodów.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu wydania Informacji Piotrkowskich - 02.06.2021 TV PIOTKÓW

Dziękujemy szkole językowej Grunwald Centrum Języków Obcych w Piotrkowie Trybunalskim oraz firmie NekaDesign za ufundowanie baloników 🎈🎈🎈.

Galeria zdjęć:
- zdjęcia od nr 1 do nr 14: dzieci z balonikami, zdjęcia od nr 15 do nr 18: dzieci udzialają wywiadu, zdjęcia nr 19 do nr 30: dzieci jedzą lody.