„Goście z cyberrzeczywistości”

XXVIII edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci chorych i niepełnosprawnych
W XXVIII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci chorych i niepełnosprawnych, pt. „Goście z cyberrzeczywistości” wzięło udział prawie 60 uczestników. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i kreatywne. Każde dziecko dostało zasłużoną nagrodę, jednakże 7 osób zostało dodatkowo wyróżnionych kartą podarunkową do popularnej sieci sklepów. Wśród wyrożnionych osób znalazł się nasz uczeń Jakub Janiszewski z klasy VIb. Wystawę prac można oglądać w Czytelni Mediateki do końca roku. Dodatkowo uczestnicy mieli okazję wziąć udział w pokazie "Balonowych Animacji", podczas którego wszyscy wyśmienicie się bawili.