II Międzyszkolny Konkurs: gra miejska: Piotrków Trybunalski Moje Miasto Inaczej..., którego organizatorkami były panie Monika Chyla i Longina Gajewska - polonistki z SP 13 przy współpracy z panią Wiolettą Puchalską,  przyszła już do historii.
Podsumowanie zmagań, mających miejsce dnia 16 kwietnia 2024 r. w: SP 13 Pokoju zagadek - Piotrków historyczny i współczesny, Bibliotece Akademii Piotrkowskiej - Piotrków filmowy, Ośrodku Działań Artystycznych - Piotrków legendarny oraz w Muzeum - Piotrków teatralny dokonano na uroczystym spotkaniu dnia 20 kwietnia bieżącego roku w dawnej restauracji Europa, gdzie za sprawą wystroju i klimatu oraz filmików o życiu mieszkańców naszego miasta w latach 20-stych  i 30-tych XX w. i dekoracji autorstwa Pani Katarzyny Pielużek przeniosły nas organizatorki oraz sami uczestnicy konkursu, jak i zaangażowani w prace rodzice - fundatorzy słodkiego poczęstunku.

W rozgrywkach zwyciężył zespół z SP 11 pod opieką p. Mariusza Danielaka, drugie miejsce przypadło SP 2  - opieka p. Łukasz Staniszewski, a  uczniowie z SP 16 - pod opieką p. Agnieszki Jurczeni uplasowali się na trzeciej pozycji.

W tym miejscu pragniemy też podziękować sponsorom nagród rzeczowych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok do kolejnej porcji nauki przez zabawę i działanie.