KONSULTACJE Z RODZICAMI

konsultacje
Zapraszamy rodziców do udziału w konsultacjach z nauczycielami w SP 13…
KONSULTACJE

SZANOWNI RODZICE

W dniu 09 listopada 2020 roku (poniedziałek), 10 listopada 2020 roku (wtorek), 12 listopada 2020 roku (czwartek), w trybie zdalnym poprzez platformę TEAMS odbędą się konsultacje dla rodziców uczniów klas I-VIII wg poniższego harmonogramu.
Konsultacje odbędą się w godz. 17.00 – 19.00.

- poniedziałek – 09 listopada 2020 rokuklasy I-III
- wtorek – 10 listopada 2020 rokuklasy IV-VI
- czwartek – 12 listopada 2020 roku - klasy VII-VIII

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Jak dołączyć do spotkania?
Logujemy się na konto swojego dziecka. Następnie wchodzimy do zespołu Konsultacje z rodzicami klasy 4-8 lub Konsultacje z rodzicami klasy 1-3

W poszczególnych zespołach wyświetli się lista nauczycieli szkoły, z którym możemy odbyć indywidualną rozmowę.

UWAGA!!!!
GDY PRÓBUJEMY DOŁĄCZYĆ SIĘ DO ROZMOWY, WYŚWIETLI SIĘ KOMUIKAT:  Ktoś powinien wkrótce Cię wpuścić na spotkanie. BARDZO PROSIMY O CIERPLIWE OCZEKIWANIE, GDYŻ W TYM MOMENCIE NAUCZYCIEL PROWADZI ROZMOWĘ Z INNYM RODZICEM.

Magdalena Majos