ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ

Plansza
Akcja społeczno - edukacyjna Żonkile
Wielkimi krokami zbliża się 78. rocznica powstania w getcie warszawskim. Nasza szkoła wzorem lat ubiegłych włącza się w akcję społeczno-edukacyjną ŻONKILE 🌼🌼🌼, która upamiętnia to wydarzenie. W dniu rocznicy dla wszystkich chętnych nauczycieli zostaną opublikowane materiały edukacyjne do przeprowadzenia lekcji wychowawczej, języka polskiego czy historii. W nich znajdą się wskazówki merytoryczne oraz filmy do zaprezentowania uczniom przygotowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.
Wy również możecie do niej dołączyć w bardzo prosty sposób!
Wykonajcie papierowego żonkila według instrukcji:  https://www.youtube.com/watch?v=8R9QbajMHks (szablon i instrukcja do pobrania w komentarzach). Nie ograniczamy Waszej pomysłowości. Kwiat może być prawdziwy, papierowy lub namalowany samodzielnie.
Zróbcie zdjęcie, na którym pojawi się żonkil lub gdy macie go przypiętego do ubrania.
Do 17 kwietnia wyślij zdjęcie na fanpage SU na Facebooku: Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 13 lub skrzynkę e-mail opiekunów Samorządu Uczniowskiego: su_13pt@outlook.com.
Z zebranych fotografii powstanie filmik, który opublikujemy na naszej stronie 19 kwietnia.
Zachęcamy do udziału
🌼 💛😊!