„Mikołaj spełnia sny”

- baśń muzyczna oraz spotkanie z Mikołajem
11 grudnia 2023 roku uczniowie klasy III c wraz z wychowawcą p. Katarzyną Sawicką wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury na spotkanie z Mikołajem oraz baśń muzyczną pt. „Mikołaj spełnia sny” przygotowaną przez aktorów Teatru Muza w Łodzi. „Mikołaj spełnia sny” to baśń muzyczna o tematyce świątecznej. Dzieci brały czynny udział w spektaklu i śpiewały piosenki. Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka oraz niespotykane efekty świetlne sprawiły, że spektakl pozostawił niezapomniane wrażenia. Przestawiony w przepiękny, humorystyczny, a zarazem wzruszający sposób spektakl bardzo podobał się wszystkim dzieciomi wprowadził w znakomity świąteczny nastrój. Na zakończenie każde dziecko otrzymało od Mikołaja prezent.